درباره ما

معرفی گروه ورزشی هیتال

هیتال در زبان پارسی باستان و شاهنامه فردوسی بزرگ به معنای پهلوان عنوان شده و در زبان انگلیسی  به معنای جنگندگی آن می توان اشاره کرد . این نام اولین بار دی ماه 1385 توسط استاد حامد هایدی برای تیم دفاع شخصی و ایروکامبت باشگاه چمران تهران (بولینگ عبدو سابق)  انتخاب شد ، در واقع این واژه جهت ایجاد حس قدرتمندی و مردانگی افراد گروه انتخاب گردید تا هم برای ایرانیان قابل درک باشد و هم برای جامعه خارج از ایران بعد از آن این نام برای  تیم پارکور مهرشهر کرج و سپس تیم پارکور باشگاه چمران تهران توسط استاد هایدی به ثبت رسید .

هیتال نقش مهمی در معرفی و توسعه پارکور در کشور ایفا کرد که  نتیجه آن کمک به  ثبت  پارکور به عنوان یک ورزش رسمی زیر نظر فدراسیون سابق آمادگی جسمانی و ایروبیک ایران  بود و همچنین برگزاری چندین دوره کلاسهای توجیهی و مربیگری پارکور در شهرهای مختلف ایران در کارنامه فعالیت  این گروه قرار دارد وهمان زمان ورزشهای نمایشی رزمی از جمله ایرو موی تای حرفه ای  ، ایرو کامبت و تریکینگ توسط این گروه معرفی و گسترش پیدا کرد  .

هیتال پارکور در حال حاضر با داشتن چندین  مربی کار آزموده و متخصص  آقا و خانم  و تعداد بی شماری هنرجو در سرتاسر ایران به عنوان بزرگترین گروه مستقل  در حال فعالیت و  گسترش ورزش های مهیج می باشد و همچنین به عنوان یک بنگاه کار آفرینی، مربیان و هنرجویان خود را پوشش داده و در جهت باشگاه داری و تامین منابع لازم برای پیشرفت اعضاء فعالیت دارد .

هیتال با توجه به سوابق درخشان خود در برگزاری فستیوال ها و جشنواره های فرهنگی ، ورزشی و همچنین حضور مستمر در پروژه های تبلیغاتی و سینمایی به عنوان مشاور و مجری با موسسات و مجموعه های مختلف همکاری می کند و همچنان بر اصول اولیه خود مبنی بر فرهنگسازی صحیح و ایمن ورزش های مهیج  و حفظ نشاط و شادابی علاقه مندان با شعار لذت بردن از زندگی در سایه پهلوانی استوار است  .

 

اصولی که هیتال بر مبنای آن پایه گذاری شد

 • گروه هیتال کاملا مستقل بوده وهیچگونه وابستگی به هیچ یک از گروه های سیاسی و یا اجتماعی نداشته و نخواهد داشت.
 • تمامی مربیان گروه در امور مدیریتی و اجرایی مشارکت داشته و به طور مستقل در جهت اهداف  هیتال  فعالیت میکنند.
 • فعالیت گروه محدود نبوده و هر فعالیت ورزشی یا هنری اعضاء می تواند به عنوان فعالیت هیتال اعلام می گردد .
 • شعار گروه لذت بردن از زندگی در سایه پهلوانی بوده و انگیزه تمرینات تلاش برای دست یابی به بهترین ها می باشد .
 • اعضاء هیتال در هر شاخه ای تلاش می کنند تمرینات و تکنیکهای لازم را به خوبی فرا گرفته و به بهترین شکل به هنرجویان تازه وارد آموزش دهند .
 • حفظ ایمنی و احساس مسئولیت وظیفه همه افراد گروه می باشد .
 • احترام به پیشکسوتان در هر ورزش و فنی برای افراد گروه الزامی است .
 • هیتال مرزی ندارد و هر شخص در هر جای ایران و جهان که بخواهد می تواند با هماهنگی گروه تمرین کند و با دوستان خود در ایران یا هرجای دیگر به عنوان عضوی از هیتال ارتباط داشته باشد .
 • هنرجویانی که بتوانند از لحاظ جسمی و روحی به استاندارد لازم برسند جهت دریافت احکام رسمی از طرف تیم به فدراسیون های مربوطه معرفی می شوند تا در کلاسهای مربیگری شرکت کنند .
 • هنرجویانی که مدارک مربیگری دریافت می کنند با حمایت گروه به باشگاه های ورزشی معرفی شده و شروع به فعالیت خواهند نمود .
 • همه افراد گروه در صورت داشتن شرایط تکنیکی و آمادگی لازم در تیزرها ، ویدئو کلیپ ها بیلبوردهای تبلیغاتی و فعالیت های سینمایی و تمامی فعالیت های گروه  شرکت داده خواهند شد.
 • هیتال در بخش خانم ها نیز فعال بوده و هیچگونه محدودیتی برای خانم ها در برنامه های اجرایی ندارد.
 • هیتال جهت همکاری با سایر گروه ها و انجمن ها در برنامه های اجتماعی و فعالیت های انسان دوستانه استقبال می کند .
به بالای صفحه بردن